anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa  
• Ak Parti Teşkilatları İftarda Buluştu

Bölge Milletvekileri Teşkilat Üyelerini Yalnız Bırakmadı

AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı İftarında Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, kısa bir süre önce özel bir televizyon kanalında yapılan Survivor adlı yarışmada birinci olan Karabüklü Nihat Altınkaya, Ak Parti Safranbolu İlçe Yönetimi ve çok sayıda partili Safranbolu Belediyesi Yüzme Havuzu Tesislerinde bir araya geldi.

Dualarla başlayan iftarın ardından bir konuşma yapan Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Ramazan ayı süresince teşkilatların düzenledikleri etkinlklerle mutlu oldukların bu etkinliklere katılmaktan da çok mutlu olduklarını belirtti. Ramazan ayının erdemlerinden ve öneminden bahseden Kahveci, bu mübarek ayda Safranbolu’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, yapılan etkinliklerden ötürü Başkan Aksoy’u tebrik etti.

AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de konuşmasında Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek “Şu mübarek aydan alınacak o kadar dersler var ki buradan alacağımız derslerle hem bireysel olarak, hem de toplumsal olarak istikametimizi çok düzgün hale getirebiliriz. Oruç ibadetinden alabileceğimiz en önemli ders sabır dersidir. Oruç ibadetinden alacağımız en önemli ders disiplin dersidir. Şu mübarek aydan alacağımız ikinci bir ders ise toplumsal yardımlaşma ve dayanışma dersidir. Mübarek ay geldiğinde aynı anda hayır hasenat kapıları açılıveriyor ” dedi.

Safranbolu Belediyesinin Ramazan ayı boyunca yaptığı ihtiyaç sahiplerine yaptığı gıda yarımlarından da bahseden Şahin, her gün verilen iftarların haricinde 180’e yakın aileye evlerine götürülmek üzere yardım edilirken bunun yanında meydana kurulan iftar çadırı da da ayrıca iftar yapılmakta olduğunu ve bunun yaklaşık günlük 500- 600 civarında bir kitleye hitap ettiğini ve bunun da çok büyük bir maneviyat olduğunu dile getirdi.

Şahin mübarek ramazan ayının dostluğu ve birlikteliği de pekiştirdiğini, bu nedenle de son derece mutlu olduğunu belirtirken yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’a teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

AK Parti ilçe Teşkilatının İftarı yapılan duaların sonunda sona erdi. Vekiller iftar sonrasında vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Konser alanına geçtiler

 


 
 
 
 
 
 
 
    Her Hakkı Saklıdır